Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

L11 Telehouse

map.pngЗ точки зору фізичного розташування, TELEHOUSE Укртелеком це найвдаліший вибір точки ко-локації. Він знаходиться у Києві за адресою Леонтовича 11, у зоні історичної концентрації точок присутності майже всіх основних українських операторів і провайдерів. Поруч з Леонтовича 11 розташовано найбільший  вузол Укртелеком (Володимирська 54-А) а також дата центри понад 150 операторів і провайдерів (Леонтовича 9). З’єднання з ресурсами цих майданчиків виконується кабелями що прокладено на території під цілодобовою охороною. Таким чином крім мінімізації затримки у проходженні сигналу, мінімізуєтеся і ризик пошкодження або крадіжки кабелю. Найрозвинутіша у країні мережа Укртелеком забезпечує широкий вибір інших з’єднань як у Києві так і за його межами. 

Реалізована Укртелекомом концепція TELEHOUSE  передбачає відсутність обмежень для операторів та провайдерів (network-neutral data center). Користувачі вільні у виборі пірінг партнера, вільні у виборі постачальника доступу до інтернет, та у реалізації будь яких інших партнерських угод за своїм вибором на майданчику TELEHOUSE. 

TELEHOUSE орієнтовано на обслуговування клієнтів з високими вимогами до надійності та безвідмовності. В дата-центрі забезпечено резервування електроживлення, це сучасна телекомунікаційна платформа, що відповідає найважливішим з критичних вимог безпеки. 

ПОСЛУГИ TELEHOUSE МАЮТЬ РЯД ПЕРЕВАГ ТА УНІКАЛЬНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ:

  • TELEHOUSE виступає як єдиний центр для багатьох операторів та постачальників послуг, надаючи своїм клієнтам широкий вибір та гнучкість в питанні вибору піринг партнера.
  • Гарантована швидкість доступу забезпечується наявними оптичними кабелями. 
  • Завдяки вдалому розташуванню забезпечуються мінімальні затримки проходження пакетів між серверами, розміщеними в Дата-центрі, та споживачами, підключеними до мережі Інтернет як в Україні, так і будь-де в світі.
  • Високий рівень безпеки та надійності.

Цілодобова (24х7х365), висококваліфікована технічна підтримка.  

Контакти

З питань замовлення послуг TELEHOUSE або відповідних консультацій звертайтесь за телефоном  044 230-9025 або пишіть на електронну адресу sp@ukrtelecom.ua.


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту