Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Динамічний DNS

«Динамічний DNS» – це додаткова послуга для користувачів послуги «Інтернет від Укртелеком», щонадає можливість отримати унікальне доменне ім’я (ім’я хоста) для доступу до власних мережевих ресурсів або управління мережевими пристроями. Замовлене ім’я хоста вказуватиме на динамічну IP-адресу користувача «Інтернет від Укртелеком», яка видається при встановленні PPPoE або DHCP-з’єднання.

«Динамічний DNS» можна замовити в Системі самообслуговування my.ukrtelecom.ua або шляхом подання письмової заяви у місцях продажу послуг та обслуговування споживачів тим абонентам, яким надається послуга «Інтернет від Укртелеком» за тарифними планами «Десятка» або «Двадцятка». Вартість замовлення та користування додатковою послугою «Динамічний DNS» входить до абонентної плати за користування послугою «Інтернет від Укртелеком».

Для більш детального ознайомлення з послугою «Динамічний DNS», умовами її надання та замовлення зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua, користуючись послугою «Інтернет від Укртелеком» з власної телефонної лінії.


Луганська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Луганськ, 91000, вул. Коцюбинського, 1

Зворотний зв'язок