Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Тимчасове припинення надання послуг

  Тариф на тимчасове припинення надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку (користування телефоном, незалежно від способу його підключення)  для абонентів місцевої телефонної мережі  ПАТ «Укртелеком»

Вводиться в дію з 1 липня 2014 року

Вид послуги

Розмір оплати, грн., з урахуванням ПДВ, за місяць

Тимчасове припиненнянадання послуг  фіксованого місцевого телефонного зв’язку (користування телефоном, незалежно від способу його підключення) за заявою абонента, за один телефон1, 2, 3

1,00

* Тимчасове припинення надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку (користування телефоном) здійснюється за письмовою заявою абонента або за його усним зверненням до Довідково-інформаційного контакт-центру (головного) за номером 0 800 506 800. Тимчасове припинення встановлюється на строк, зазначений у заяві абонента або під час його усного звернення до Довідково-інформаційного контакт-центру (головного) за номером 0 800 506 800. Строк може змінюватися за окремою заявою абонента. Заяви та усні звернення приймаються не частіше ніж 1 раз на календарний місяць.

2 При тимчасовому припиненні надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку (користування телефоном) за заявою абонента абонентська лінія зв’язку, яка з’єднує кінцеве обладнання споживача (телефонний апарат) з комутаційною системою, тимчасово відключається.

Тариф застосовується  також для корпоративних і бізнес-абонентів, які отримують послугу фіксованого місцевого телефонного  зв’язку  (користування телефоном) за тарифними планами, встановленими ПАТ «Укртелеком»  

ПАТ «Укртелеком» з 15 серпня 2014 року вводить в дію тарифи на включення після тимчасового припинення надання послуги фіксованого місцевого телефонного зв’язку для абонентів Донецької та Луганської областей.

Вводиться в дію з 15 серпня 2014 року.

 

Вид послуги

 

Розмір оплати, грн., з ПДВ

 

Включення телефону після тимчасового припинення надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку (користування телефоном, незалежно  від  способу   його   підключення) за заявою абонента, одноразово1, 2

 

1,00

 

1 Включення телефону після тимчасового припинення надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку (користування телефоном) здійснюється за письмовою заявою абонента або за усним його зверненням до Довідково-інформаційного контакт-центру за номером 0 800 506 800. 

Тариф застосовується також для корпоративних і бізнес-абонентів.


Луганська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Луганськ, 91000, вул. Коцюбинського, 1

Зворотний зв'язок